February 7, 2023, 10:09 am

Изгope живa cпacyвajќи ja мajка cи…

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Сочувство до семејствата на загинатите и повици за одговорност денеска ги преплавија социјалните мрежи. Тетовката Луљета Адеми сподели фотографија од девојката која остана покрај креветот на својата мајка до последен момент.

Изгоре жива спасувајќи ја мајка си! Да вриштиш од болка од гнев! ОДГОВОРНОСТ МОРА ДА ИМА! Оваа девојка што ја гледате овде на сликата, ја чуваше мајка си во таа грозна болница, а бидејќи не можеше да ја спаси, изгоре заедно покрај неа, сподели Адеми.

Објавата на Фејсбук може да ја погледнете ТУКА.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This