Исак Шабановиќ нaпaднат во кафуле од страна на жена – „Ова прв пат ми се случува“

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Исак Шабановиќ, финалистот на „Ѕвездите на Гранд“ минатата сезона, беше еден од фаворитите за победа, а сега откри дека неодамна бил нападнат во кафуле.

„Завчера пијам кафе и ми приоѓа една жена и ми рече кој си ти, пејач? Ти си нула и пцуеше. Бев збунет, реков извинете, госпоѓо, благодарам. Ова ми се случи за прв пат “, рече тој.

Иако е свесен дека не постои личност што ја сакаат апсолутно сите, тој признава дека не му било сеедно кога споменатата жена го истурила своето мислење во неговото лице.

„Не е поентата дека секој те сака, не смее нешто да не им се допаѓа. Има многу од нив што не им се допаѓам, но ова е прво во лицето. Отпрвин бев изненаден, но потоа бев во ред“, додава Шабановиќ.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This