Иcтeпaл 20-годишна девojкa, a пoтoa физички ce пpecмeтaл co двe дpyги лицa

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Дваесетгодишна демиркапијка пријавила во полиција дека утрово била физички нападната од триесетгодишник, кој потоа учествувал во тепачка со други двајца.

За ова денеска информираше Верољуб Додевски, портпарол на СВР Велес.

-Денес во Полициската станица Неготино Р.П.(20) од Демир Капија пријавила дека околу 02.00 часот, на место викано „Дошница“, била физички нападната од Д.П.(30), а по кратко време на истото место настанала и физичка пресметка помеѓу него и С.Д.(24) и О.Б.(21), од друга страна. По целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава, појасни Додевски.

Latest News

Nhà Cái FABET – Một Điểm Đến Uy Tín Cho Cá Cược Bóng Đá

Cá cược bóng đá ngày càng trở nên phổ biến trên toàn thế giới, và việc chọn một nhà...

More Articles Like This