February 29, 2024, 10:19 pm

КОГА ЌЕ ТИ ТЕКНЕ ЗА КОГО СИ ГЛАСАЛ: Вознемирувачко видео од човек кој си ја треска главата од ѕид бидејќи гласал за СДСМ

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На интернет се појави видео од човек кој си ја удира главата од ѕид, вознемирен и во каење бидејќи својата доверба ја дал на СДСМ. Подетално објаснување за видеото нема, но не е ниту потребно, имајќи во предвид дека целата Македонска јавност ги знае погрешните потези, криминали и гревови на СДСМ, а во последно време на двоецот Заев-Шеќеринска.

glava_zid

Од соработка со странски тајни служби, преку најави за албанизација на земјата, поддршка за терористите од Диво Насеље, навивање со „Балистите“ и величење на терористичките организации, инкорпорирање на вахабистички елементи во највисокото тело на партијата, до секојдневните гафови на Заев, и многу повеќе е причината поради што овој човек си ја лупа главата од ѕид.

ЧОВЕК ШТО ГЛАСАЛ ЗА #СДСМ на изборите 😀

Posted by Macedonian – Македонски on Thursday, September 8, 2016

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This