КОЈ ПРЕКУ ФБ ДОШОЛ НА ВЛАСТ, ПРЕКУ ФБ И ЌЕ СИ ОДИ: Јорданка Ивановска – Јоци од поддржувач на „шарените“ стана жртва на штабските ботови на СДС!

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Отприлика вака работат од штабот на СДСМ. Нема проблем, само вие забавувајте се и лутете ме. Чим, по два месеци власт, стасавте со мене да се бавите, значи имате сериозни проблеми со моите статуси, напиша на Својот Фејсбук профил Јорданка Ивановска- Јоци, споделувајќи лажен профил со нејзини фотографии.

1 коментар

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This