December 1, 2022, 9:00 pm

Летото може да почне – Марјана во синиот костум контра на CeBepина во црвениот

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Контра на пејачката Северина Којиќ која од Малдиви испрати летна фотографија на која е во едноделен костум за капење во црвена боја, нашата водителка и лото девојка Марјана Станојковска е во поубав костум во сина боја кој апсолутно се вклопува со боите на летото и сината (езерска) вода околу неа.

–Единствено разликата е во тоа што Марјана е во македонскиот Охрид кој според убавините ни најмалку не заостанува зад развиканите тропски Малдиви. Освен што ние како ние не си ги почитуваме нашите природни атракции и летни дестинации.

Странците не залудно за Охрид велат дека е Балкански Ерусалим, па кој разбрал-разбрал. Водителката Марјана одлично разбрала и одлично во синиот костум за плажа му прилега на сончевиот Охрид. Летото може да почне!

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This