Македонија пopaзена од Украина

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Македонската фудбалска репрезентација загуби од Украина со резулт 2:1. И покрај храбрата борба македонските репрезентативци не успеаја да се вратат во игра по голот на Алиоски.

Нашиот следен натпревар на шампионатот е в понеделник во Амстердам против Холандија.

Latest News

Boosting Your Deposit Limits on Go88 A Comprehensive Guide

If you're an avid online gambler, you've probably come across the popular online casino platform Go88. It offers a...

More Articles Like This