МАЛКУ ЛИ СЕ ОВИЕ РЕФОРМИ ЗА МЕСЕЦ ДЕНА: Мерцедесот испран, гаражата исчистена…

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Мерцедесот испран, гаражата исчистена…. па малку ли се тие реформи за месец и кусур!?!?

1 коментар

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This