Мало девојче нападнато со тврд предмет во Аеродром

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На 24.11.2021 во 19:05 часот во СВР Скопје, Б.В.(28) од Пробиштип пријавила дека околу 18:50 часот пред зграда на подрачјето на Аеродром, нејзината малолетна ќерка била физички нападната со тврд предмет од М.Ф.(24).

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This