February 7, 2023, 10:04 am

Мајк Тајсон твpди: „Бpeд Пит гo фaтив вo кpeвeт co мojaтa жeнa“

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На социјалните мрежи повторно стана актуелна темата како Мајк Тајсон во минатото ја фатил сопругата во неверство и тоа со Бред Пит.

Кружат и извадоци од емисија во која и самиот Тајсон објаснува како изгледал тој момент.

Мајк и сопругата Робин Гивенс биле интимни и за време на бракоразводната постапка, а во тој период таа се гледала и во Бред Пит. Во еден прилика Бред бил кај неа, кога нивниот интимен момент го прекинал Тајсон.

-Дојдов до нејзината врата, ѕвонам и никој не ми отвора. Видов дека автомобилот и е тука. Се доближив до прозорецот и видов силуета. Го задоволуваше бидејќи видов дека главата и се движеше горе-долу, кога тоа да ти биде Бред Пит. Еј, требаше да го видиш неговото лице кога ме виде. Целосно пребледе. Јасно можеше да се види дека е на некоја дрога и почна да ме моли да не го удрам, истакнал во емисијата Тајсон.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This