Михајловски: Другите земји нека се вакцинираат, ние лук ќе јадеме

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Македонскиот актер Тони Михајловски на сликовит начин ја опишува состојбата со вакцините во Македонија.

 

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This