Мицкоски со порака: Kога силата на колективниот дух ру ши сѐ пред себе, препреки не постојат

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Кога силата на позитивната енергија ги превзема работите во свои раце, кога силата на колективниот дух руши сѐ пред себе, препреки не постојат!
Од Бродец до Спирова колиба.
3,6 km
1:20 h
Висина: 1470 m
Нашата прекрасна Скопска Црна Гора, напиша на Фејсбук, лидерот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски.

5 КОМЕНТАРИ

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This