Му се гyби секоја трaга: Иcчeзна 24 годишен скопјанец

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На 07.04.2021 во 18.30 часот во СВР Скопје И.К. пријавил дека од куќата каде биле на гости се оддалечил неговиот син А.К.(24).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This