Мajкaтa глeдaлa cè и нe мoжeлa дa cтopи ништo: Пeтмeceчнo бeбe вo Русија пoчинa oткaкo вpз нeгo пaднa мaж пo caмoyбиcтвeн cкoк од згpaдa..

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Петмесечно бебе во Русија почина откако маж падна врз него по самоубиствен скок од 17-ти кат на зградата и падна точно на детето, пренесуваат светските медиуми.

Инцидентот се случил во градот Воронеж, пренесува „Дејли меил“.

– Еден човек кој падна на количката почина на самото место. Петмесечно бебе кое било во количката починало во Брзата помош – потврди извор од локалната полиција.

Според светските медиуми, екипата на Брза помош по неколку минути пристигнала на самото место и се обидела да го оживее бебето. За жал, и покрај работата на медицинските работници, бебето им подлегнало на повредите.

Според очевидците на трагедијата, медицинските лица морале да и даваат седативи на мајката за да ја смират, а според неофицијални информации повреденото дете било првородено.

Latest News

Bet with Confidence at 82lottery Experience the Thrill of Online Betting

Are you tired of traditional lottery games that offer limited options and low chances of winning? Look no further,...

More Articles Like This