August 10, 2022, 8:43 am

Неда Уkpaден му се „пушти“ на Бил Гејтс: Биле, доѓи да остаримо заједно

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Јавноста долго време ја чека да ја види заљубена пејачката Неда Украден во прегратка на партнер, кој и го има освоено срцето, а популарната пеачка, ведра и среќна како никогаш, одлучи работите да ги земе во свои раце.

Веста за разводот на Бил Гејтс многу ја израдува популарната Неда Украден. Свесна дека социјалните мрежи се моќна работа, Неда одлучи да му испрати порака на Инстаграм на еден од најбогатите луѓе на светот.

– Биле, дојди да остариме заедно- духовито напиша Неда Украден и ги насмеа сите.

Што е за право според тоа како изгледа Неда сега нема да остане рамнодушен.Нова, поинаква и никогаш по атрактивна

Kurir.rs/A.P.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This