February 6, 2023, 4:53 am

Николина Пишек завиена во црно – голема трaгeдија во семејството

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Почина таткото на познатата водителка Николина Пишек, Иван Ивица Пишек, објави српски Блиц.

Како што објави Блиц, тој починал попладнево, а причините за смртта се уште се непознати.

Имено, Николина била многу блиска со својот татко, а тој и беше нејзина најголема поддршка.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This