Огpaбeнa 74 гoдишнa жeнa oд Кавадарци cpeд бeл дeн

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

74 гoдишна жена од Кавадарци била физички нападната од едно лице, при што и бил одземен паричникот.

На 12.03.2021 во 13:53 часот П.М. (74) од Кавадарци пријавила дека во Кавадарци едно лице со употреба на сила и го одзело паричникот во кој имало пари и документи.

Се работи на расчистување на случајот.

Latest News

Bet with Confidence at 82lottery Experience the Thrill of Online Betting

Are you tired of traditional lottery games that offer limited options and low chances of winning? Look no further,...

More Articles Like This