October 2, 2023, 7:39 pm

ОДИ ЈАДИ НЕШТО: Емина Јаховиќ подигнала маица, а на многумина не им се допаднало! Мислат дека ПРЕТЕРАЛА

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Емина Јаховиќ поделила нова фотографија на која ја истакнала својата фигура, но тоа не им се допаднало на многумина на Истаграм.

Пејачката позирала со подигната маица, а многумина се запрашале зошто толку ослабела. Инаку Емина е позната како некој кој многу вежба и води сметка за својата линија.

“Оди јади нешто… Добра си, но твоето тело… Што е мноу, многу е“, е само еден од коментарите под објавата на Емина.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This