ПОЗНАТА ПРИЧИНАТА ЗА ЛОШИОТ СТАРТ: Социјалните мрежи ја најдоа причината за лошиот старт во Вараждин!

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

По скијачката авантура на Доломитите во Италија, во ски-центар во кој дневна карта за семејството Заеви за ски-лифтови чини 6.000 евра, Зоран Заев се пресели во Вараждин да ги бодри ракометарите. И, судејќи по реакцијата на навивачите и социјалните мрежи, подобро да не дојдеше

 

Имено, Македонската ракометна репрезентација се соочува со еден од најлошите стартови на натпреварите од почетокот на првенството, а социјалните мрежи ја лоцираа вината кај, како што велат, баксузот Заев.

 


Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This