Приведена скопјанка, дивeeла и kpшела на Клиниката за гастроентерохепатологија

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Четириесет и деветгодишна скопјанка е приведена поради инциденти на Клиниката за гастроентерохепатологија.

Како што информифраат од полицијата, жената вчера се однесувала агресивно на Клиниката и оштетила стакло од вратата.

По целосно документирање на случајот против неа ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This