December 9, 2023, 10:43 pm

Приведен 44-годишен маж од Велес: Претепал жена во нејзиниот двор…

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Вчера во Велес, полициски службеници од СВР Велес го лишиле од слобода Е.Р.(44) од Велес, затоа што околу 16.40 часот физички нападнал 38-годишна жена од Велес во нејзиниот двор.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This