February 29, 2024, 10:41 pm

Прилепчанец направи видео за Илинден што ќе допре до секој Македонец: Мора да се погледне!

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Мартин Пресилски од Прилеп направи ново извонредно видео, овој пат по повод државниот празник Илинден. На неговиот канал на “јутјуб” можат да се најдат видеа за македонските спортски легенди, како и за македонските спортски екипи.

Овојпат Мартин направи нешто поинакво, нешто што погодува директно во срце и душа.

Погледнете го триминутното видео насловено како “Бесмртници” и ќе видете зошто:

 

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This