August 10, 2022, 9:37 am

Пронајдено детето кое пред повеќе од еден месец исчeзна од Јавна установа за згрижување на деца

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На 16.12.2021 во 15.00 часот во СВР Скопје, од Јавна установа за згрижување на деца било пријавено дека на 15.12.2021 во установата се вратил нивниот штитеник Р.Џ.М.(14), за кој на 13.11.2021 беше пријавено дека се оддалечил од установата.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This