Пoтpecнa иcпoвeд нa млaдa вeлeшaнкa: Дечкото ја пpeтeпaл и ja cилyвaл, а шecт мeceци нeмa o6винeниe

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Млада велешанка била претепана и силувана, што и предизвикало сериозни трауми, а цели шест месеци чека ОЈО да покрене обвиение против насилникот.

Велешанката Моника Јовановска за ТВ 24 раскажува и со документи го поткрепува случајот за кој вели дека била брутално тепана со тупаници, клоци, силувана, па повторно тепана од 32-годишен велешанец, со кој претходно била во врска.

Настанот се случил ноќта на 2-ри август на автопатот Скопје-Велес. На враќање од кафе-ресторан, каде што биле да разговараат, а Моника одбила да ја продолжи врската со него.

Latest News

Getting Started with the 82 Lottery App A Comprehensive Guide

Have you ever dreamed of winning big in the lottery? With the 82 Lottery App, you can turn that...

More Articles Like This