February 7, 2023, 10:07 am

Радост во домот на пејачката: Сања Сани има важен повод за славење

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Сања Сани Гроздановска македонската пејачка која е мајстор за забави ангажирана е преку целата недела.

Нејзината агенда е толку полна што слободното време пејачката го користи да го помине со своето семејство, односно нејзините ќерки Викторија и помалата Ева, како и нејзиниот сопруг Мартин.

Во февруари минатата година Сани официјално стана Гроздановска и заплови во брчаните води со сопругот за кој вели дека и е најголема поддршка.

Неодамна таа во едно интервју изјави дека нејзиниот сопруг не е љубоморен и дека секогаш ја чува и имаат преубав однос.

Во ноември минатата година таа се реализира и по вторпат во улогата на мајка, на својата ќерка Ева.
Деновиве, Сани имаше повод за славење односно првиот роденден на нејзината миленичка. Меѓутоа, Сани исто така направи и крштевка на ќеркичката.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This