САЊА ЗАМЕНЕТА СО САЊА: Ова е новата водителка на „Ѕвездите на Гранд“

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Името е исто, но не и водителката. На местото на Сања Кужет која го напушти шоуто поради бременоста, ќе се најде водителката Сања Чулибрк.

sanja

Таа е водителка на емисијата „Десетка“ која се емитува на „Гранд“. Новата Сања и водителот Војо од зад сцената ќе бидат водителскиот тандем на натпреварувањето.

Како ќе се покаже оваа згодна српска водителка, останува да почекаме до емитувањето на првото издание.

1sanja

2sanja

Извор: Вистина.мк

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This