Скопјанка пpoнajдe шok 6oмбa вo двop

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На 04.09.2021 во 19:00 часот К.Н.(68) од Скопје пријавила дека на 03.09.2021 година на подрачје на Гази Баба во двор од соседна куќа во која подолго време не живеел никој пронашла шок бомба.

Извршен бил увид на местото на настанот.

Latest News

55Club Unveiling the Perks and Pitfalls of this Exclusive Club

As the online gambling landscape continues to evolve, the 55Club has emerged as a prominent player in the industry,...

More Articles Like This