СОЧЕН БАКНЕЖ: Брена и Бобо разменуваа нежности во кафеана

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На роденденот на Александра Пријовиќ присуствуваа и Лепа Брена и Боба Живојиновиќ кои успеаа да ја засенат славеничката.

brena-bobo

Брена ги изненади присутните кога на роденденската забава го испеа хитот на Силвана Арменулиќ, „Зошто да ја криеме љубовта“. За време на нејзината изведба Боба цело време и испраќа бакнежи, за на крајот да дојде и пред сите гости да ја бакне во уста.

Тие во декември ќе прослават 25 ­години во брак, а ова е една од ретките ситуации кога Брена и Боба јавно си покажуваат нежности.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This