СРБИЈА, БУГАРИЈА И ГРЦИЈА ЌЕ ОДЛУЧУВААТ ЗА МАКЕДОНИЈА: Состаноци помеѓу владите на соседите, ќе одлучуваат за нашата судбина!

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Подредената ситуација во која се наоѓа Македонија во однос на соседите, а во која е доведена поради штетните и предавнички политики на Зоран Заев, земјата ја вратија два века наназад, барем кога станува збор за судбината на државата и народот

 

Како и пред два века, така и денес, наместо ние, поголемите соседи ќе одлучуваат за нашата иднина и на зелена маса, ќе ја одлучуваат нашата судбина.

2 КОМЕНТАРИ

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This