СТОЛЕ СТОИЛОВ ГО ЗАГУБИ МОБИЛНИОТ: Ова момче му го врати без да побара ништо за возврат

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Македонскиот ракометар Столе Стоилов на својот Инстаграм профил објави фотографија на која се заблагодарува на едно чесно момче кое го пронашло неговиот изгубен мобилен телефон.

stojance-stoilov-francija

Момчето по име Бранко, не побарал ништо за возврат и неговата постапка е поздравена од многумина во коментарите под фотографијата.

-Овој добар дечко ми го врати изгубениот мобилен и не побара ништо за возврат. Секоја чест Бранко ова е реткост денес, напиша Столов на фотографијата.

stoilov

stoilov1

1 коментар

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This