Таткото на Цеца во болница: Итно примен во Клиничкиот Центар во Белград

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Слободан Великовиќ, татко на фолк ѕвездата Светлана Цеца ражнатовиќ, завршил во болница поради здравствени проблеми, ексклузивно дознава Курир.рс. Итно е приемн во Ургентниот центар во Белград поради болки во стомак. Докторите брзо реагирале, а по интервенцијата е сместен на одделот за интензивна нега каде што поллека се опоравува.

Цеца имаше договорени настапи, оддржа низа на спектакуларни концерти во Србија, Црна Гора, Македонија, а татко и е во болница, но таа постојано била воконтакт со доктрите, бидејќи поради пандемијата нема посети. Среќа таткото на Цеца е надвор од животна опасност, што за Цеца е најважно.

Latest News

Boosting Your Deposit Limits on Go88 A Comprehensive Guide

If you're an avid online gambler, you've probably come across the popular online casino platform Go88. It offers a...

More Articles Like This