Тинејџерка нaпaднaтa вo Гocтивap

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На 05.09.2021 во 04:20 часот К.М.(19) од Гостивар, пријавила дека истиот ден околу 03:40 часот во Гостивар била физички нападната од Г.Г.(34) од Гостивар.

Се работи на расчистување на случајот.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This