October 2, 2023, 6:47 pm

Тpaгедија во Скопје: 41 годишна жена пронајдена мpтвa во хотелска соба

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На 16.12.2021 во 13.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека во соба во хотел на ул.„Чаирска“ во Скопје била пронајдена почината К.Н.(41) од Скопје. Екипа од Итна медицинска помош констатирала смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатата било предадено на обдукција.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This