December 3, 2023, 2:26 pm

Тpeбaшe дa ocлaбe зa yлoгaтa вo нoвиoт филм: Џорџ Клуни итнo пpeнeceн вo 6oлницa

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Четири дена пред да започне со работа на најновиот филм, Џорџ Клуни итно беше пренесен во болница со силна болка во стомакот. Таму му беше дијагностициран сериозен проблем во панкреасот, па мораше да остане во болница неколку дена.

59-годишниот актер изгуби скоро 11 килограми поради неговата улога во новиот филм како преживеан од глобална катастрофа и смета дека неговата диета може да влијаела на болеста.

Покрај слабеењето за својата улога, актерот не мораше ниту да ја бричи брадата, што не е многу вообичаено за него.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This