December 6, 2022, 11:14 am

УТРОВО ВИСТИНСКА СНЕЖНА ИДИЛА НА ПОПОВА ШАПКА: Се забели познатиот скијачки центар

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Утрово вистинска снежна идила на Попова Шапка. Се забели познатиот скијачки центар.

 

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This