Фејсбук повторно пaдна

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Дел од корисниците на социјалната мрежа „Фејсбук“, пријавија денеска прекини на страницте, два месеци по големиот прекин кој ја чинеше компанијата милиони долари.

Некои корисници имаа проблеми со пристапот во 12:30 часот попладнево.

Засега не е познато во кои делови биле поголемиот дел од пријавите за прекин. Засега нема информација од компанијата за што станува збор.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This