Фотографија од младоста која сака да ја зaпaли: Карлеуша за да стане позната позира со раширени нозе прекриена само со грозје

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Спомените на Јелена Карлеуша од минатото се вистинско богатство, а секое нејзино појавување во младоста или пак денес предизвикува буквално огромен хаос насекаде.

Истото се случи и овој пат кога медиумите се присетија на нејзината фотографија од младоста на која интимниот долен дел си го прекри само со грозје.

Фотографијата ја објави Инстаграм страницата која објавува архивски фотографии од пејачите во минатото, а датира речиси од почетокот на нејзината кариера.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This