(Фото) Висок полициски функционер во Охрид снимен како дели потkyп

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Висок полициски функционер од Охрид вечерва беше „фатен“ на камера како дели поткуп. Се работи за началникот на СВР Охрид, Сашо Смилески

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This