December 8, 2022, 8:08 am

(Фото) Во Свети Николе поставен Албанец за директор на Водостопанство

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Од податоците запишани во Централниот регистер јавно објавени на 24.09.2020 година се гледа дека Водостопанство Свети Николе има нов Раководител на местото на пензионираниот.

Од вчера по се изгледа во светиниколско започна спроведувањето на вработувања по раковен клуч.

Во општина со 0% Албанци се вработува ни помалку ни повеќе Директор/раководител.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This