November 29, 2022, 4:42 pm

(Фото) Дали наскоро ќе ја видиме во воена униформа? – Милица Тодоровиќ во друштво на српски министер

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Фолк пејачката Милица Тодоровиќ се најде во друштво на вицепремиерот на Република Србија и министер за одбрана – Небојша Стефановиќ.

Имено, министерот на својот Инстаграм профил објави фотографија со Милица и напиша:

„Денес, нашата Милица Тодоровиќ се погрижи за фантастичното расположение и многу смеа во Армијата. Наскоро ќе имате можност да ја видите и во воена униформа!“.

Останува да видиме што прави пејачката таму и како ќе изгледа во воена униформа.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This