February 7, 2023, 9:10 am

(Фото) Данела и Бени тepaaт скопски муабети

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Данела Арсовска, кандидат за градоначалник на Скопје објави фотографија со Бени Шаќири, кој беше кандидат за градоначалник на Скопје во првиот изборен круг од од ДОМ и ЛДП.

Фотографијата е насловена како Скопски муабети.

Дали ова значи дека ДОМ и ЛДП ќе дадат поддршка за Данела Арсовска во вториот круг? Бени Шаќири во неколку наврати порача дека нема да гласа за Петре Шилегов.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This