(Фото) Дa знae цeлиoт гpaд дeкa cи “cтoka”

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Во Љубљана, покрај тоа што ве казнуваат за паркирање во место за инвалиди и слично, името го добивате и на градскиот билборд со стореното дело, за целиот град да знае дека сте стока. Браво Љубљана.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This