(Фото) Жените полудеа: Победникот на Евровизија ги остави во шок

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Дамиано Давид, фронтмен на италијанската група „Манескин“, со својот ексцентричен изглед, го привлече вниманието на целиот свет.

Имено, познато е дека пејачот често ги шокира своите обожаватели со експлицитни фотографии, а сега отиде чекор подалеку.

Тој позираше без ниту едно парче облека на себе, а интимниот дел го покри со баскет.

Објавата погледнете ја тука.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This