(Фото) За Лила се уште е лето: Позираше во провокативно издание покрај базен

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Македонската водителка Лиле Филиповска максимално го искористи ова лето.

Деновиве таа замина на којзнае кој по ред одмор ова лето, во Грција.

Оттаму таа споделува фотографии на кои е во провокативно издание.

„Циганка“ стои во описот на последните нејзини фотографии на кои та позира во црн костим за капење, кој одлично ги истакнува нејзините облини.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This