February 7, 2023, 8:32 am

ФОТО: Каролина ја скрати косата и позираше без градник

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Каролина Гочева е позната како дама со стил. Таа позираше без градник со накит на неа, а фотографијата на која се гледа и дека ја скратила косата е неверојатна.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This