(Фото) Прогноза на УХМР: Еве какво време нè очекува до петок

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Следува период на умерено до значително облачно и студено време со умерен до засилен северен ветер, најизразен вдолж Повардарието.

Времето утре ќе биде променливо облачно и студено со умерен, повремено засилен ветер.

Latest News

Getting Started with the 82 Lottery App A Comprehensive Guide

Have you ever dreamed of winning big in the lottery? With the 82 Lottery App, you can turn that...

More Articles Like This