October 2, 2023, 7:43 pm

(Фото) Севeрина неколку дена по рaзвoдот – со дpуг мaж на плaжа

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Северина Вучковиќ пред неколку дена потврди дека се развела од Игор Којиќ, со кого беше во брак шест години, а денес беше шокирана од фотографија на нејзиниот профил на Инстаграм каде е со друг маж.

Пејачката објави фотографија со Филип Милетиќ, долгогодишен соработник, и иако напиша дека никој нема подобар продуцент, веднаш започнаа шпекулациите дека се во врска:

– Мојот продуцент е подобар од твојот, бидејќи хитовите не лажат. Луштица, дали си подготвен? – напиша Севе, а емотиконите на нејзиното срце само прскаа.

Северина и Филип очигледно заминале на одмор заедно во Црна Гора, каде најверојатно реализираат некои бизнис планови.

Времето ќе покаже дали има нешто повеќе меѓу нив или само соработка.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This