December 6, 2022, 7:13 pm

(Фото) Сообраќајка и во Црниче, возило излета од патот

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Хаосот на скопските улици предизвикан од снежните врнежи од минута во минута го зголемува бројот на излетани автомобили, сообраќајки… Вечерва се случи уште една сообраќа во скопската насела Црние, кога автомобил поради лизгавиот асвалт излаетал од коловозот.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This