(Фото) Тешka сообpаќајка кај Тутунски комбинат

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Попладнево се случи тешка сообраќајна несреќа на булеварот „Трата македонска бригада“ во близина на Тунскиот комбинат, пренесува Република.

Во незгодата сериозно настрада возило „Цитроен Ц3“.

Поради сообраќајката и полицискиот увид, сообраќајот на крстосницата се одвива отежнато.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This