October 6, 2022, 8:46 pm

(Фото) „Чecтo cyм гoлa, a ceкoгaш нajдoбpo oблeчeнa жeнa“: Карлеуша се пoфaли ceбecи кoлкy знae да биде жeшкa

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Поради провокативниот стајлинг популарната Карлеуша многу често е оценета како смела жена, но таа додава дека е храбра и жешка жена.

Секогаш имам покачена температура, се надевам не од корона, но јас сум жешка жена. Мене никогаш не ми е студено, ретко носам чорапи или облекувам нешто потопло.. Кога, малку подобро ќе размислам јас сум често гола, а секогаш сум најдобро облечена. Тоа е еден апсурд кој се случува на балканот, да една гола жена секогаш е најдобро облечена, истакнала Јелена Карлеуша за медиумите.

Latest News

Богата агенда:Со кого ќе се сретнат денес Ковачевски и Османи во Софија?

Владата ја објави денешната агенда на Премиерот Ковачевски, министерот за надворешни работи, Бујар Османи и останатиот владин состав. "Вечерва заврши...

More Articles Like This